X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

We believe in zombies

16 مهر 1396 ساعت 10:54 ق.ظ

کنار هم دراز کشیده بودیم و داشتیم از حشرات، پیشرفت های  اخیر علم، امکان حیات در فضا، پیوند اعضا و سایر علوم مهجور صحبت می کردیم که نمیدونم چطور شد بحث به اعتقادات مذهبی رسید و پسرک گفت: گولو  چون نمیخواستم ناراحت بشی تا حالا بهت نگفته بودم ولی من به خدا معتقد نیستم. بعد مکث کرد و ادامه داد: راستش من به زامبی معتقدم!!!


این گفتگو در نیمه شبی بسیار توفانی در یک خانه درندشت وسط یک باغ پیش آمد و این حقیر تا صبح با هر رعد و برق بید بید لرزیدم که الانه است اعتقادات پسرک بیان ما رو بخورن!!!


پ.ن: من در شرایط عادی از زامبی نمی ترسم، ولی اون شب ترسیدم چون  از ما سه نفر ساکن اون خونه، یکی بهشون اعتقاد داشت!

پ.ن.2: پسرک اونقدر بزرگ و صاحب عقیده شده که دیگه پسر دوستم محسوب نمیشه. حالا دیگه دوست خودمه!

نظرات (13)
16 مهر 1396 ساعت 01:54 ب.ظ
این غربی ها چطور می توانند اینقدر خوب برنامه چینی کنند و به آنچه می خواهند برسند؟
اعتقاد به زامبی؟!
در سر یک نوجوان ایرانی؟!

من هم ترس برم داشت...
پاسخ:
سلام
فکر نمیکنم کار غربی ها باشه، یعنی نمیتونم تصور کنم چرا اعتقاد به زامبی میتونه برای غرب مفید باشه
کار پیشرفت علم و تصورات بی مرز یک کودک نه ساله است
17 مهر 1396 ساعت 11:06 ق.ظ
سلام خواهر گولو!
عجب علم خطرناکی این غرب پرورش داده که حاصلش زامبی باشه!!
به نظرم تصور زامبی یکی از اون تصوراتی است که غرب برای پرورش تفرقه در میان انسان ها پرورش داده غرب هم نه منظور مردم و و حتی سیاستمداران غرب نیست بلکه به معنی بِاُمَرائِهِمْ و فرهنگ کلی حاکم بر غرب است که در پیشرفت علمی انسانهای بی مغز و حیوان صفت را بصورت نظری و صد البته عملی تولید می کند
آیا داعش غرب ساخته زامبی های مسلمان نیستند
آیا ارتش میانمار و ارتش نیجریه که توسط صهیونیست ها آموزش دیده اند زامبی های قومیتی نیستند
آیا ساواک آموزش دیده غرب زامبی های ایرانی نبودند
آیا سربازان آمریکایی در شرق آسیا (ژاپن، اندونزی و تایوان) زامبی های آنگولاآمریکن نبوده اند
آیا سربازان ژاپنی (با تفکر توسعه طلبانه غربی ) در چین و منچوری زامبی های زرد نبوده اند
پاسخ:
سلام
والله من از این منظر نگاه نکرده بودم
از منظر پسرک نه ساله ام زامبی ها بیمارانی هستند که نیاز به علم و عمل برای درمان دارند و همین برایش جذاب است
در اینکه کار رسانه مهم است شک ندارم ولی خیلی ساده خودم هم زامبی این زمان کارتون ها را به سمندون دوره ی خودم ترجیح میدهم
17 مهر 1396 ساعت 03:41 ب.ظ
سلام خواهر!
یک اشتباه تایپی لپی داشته ام و اونم نوشتن تایوان بجای ویتنام بوده
ضمن اینکه زامبی ها بر اساس تعریفشان درمان پذیر نیستند (همون هایی که پسرک می شناسد نه اون هایی که مثال زدم )
a zombie is a dead body reanimated through various methods, most commonly magic
پاسخ:
سلام
نمیدونم
میدونم پسرک علاقه ی خاصی به علم درمان داره.
18 مهر 1396 ساعت 02:49 ق.ظ
راستی گولو جان
در پست قبلی کامنتی از من رسیده؟نرسیده؟بلاگ اسکای کامنتم را خورده؟نخورده؟
پاسخ:
سلام
هنوز تایید نکرده ام
وقتی توی کامنت ازم تعریفی میکنی که خودم رو مصداقش برام سخت میشه تایید کنم
18 مهر 1396 ساعت 11:28 ق.ظ
زامبی ها چیزی هست که غربی ها در برابر اتفاقاتی که در دینشون بهشون اشاره شده و حتمی هست ساختن و اونقدر این رو واقعی نشون دادن که خودشونم باورشون شده.

می دونید که چی رو میگم ؟ رجعت ، همون چیزی که در دعای عهد بهش اشاره شده که اگه من مردم برم گردون و همون چیزی که تو انجیل هم هست که عیسی ع هم برخی از مردگان رو که سالها مرده بودن رو به زندگی برگردوند ،

این یه مورد از هزاران دروغ رسانه ای در خصوص اعتقادات دینی خودشون هست ،
-----------------------------------
مردم رو گیر آوردن با این چیزا ، اما از اون طرف نه اینکه اعتقاداتشون خیلی قویه دارن تو یهودیت میگن ما باید شرایط ظهور رو برای ماشیح بن دیوید ایجاد کنیم و اون چون اولین بار بلند شد اومد تو معبد ما هم باید معبد رو بنا کنیم تا دوباره بیاد.

گرفتم موضوع پست چی بودا!الان نگین موضوع چیز دیگه ای بود ولی خواستم بگم سرکارمون گذاشتن تو رسانه ها و فیلم هاشون ، نشون به اون نشون فیلم آپوکالیپس که مهدی ع و تمام اتفاقات مثل هر چیزی که گفتن رو واو به واو اونجا وارونه نشون دادن و چون خودشون اینها رو ساختن میدوننن اصل جنس و اتفاق چیه.
پاسخ:
سلام
نمیدونم چی بگم
من چیزی به اسم دین خودمون و دین خودشون ندارم. مگه نه اینکه همش یکیه و همش تسلیمه؟
18 مهر 1396 ساعت 01:46 ب.ظ
خب اولا که نگاه ما به مسیح س همون نگاهیه که به حضرت مهدی ع داریم چون برگشت این 2 تا با هم دیگست منتها حتما میدونید اناجیل رو خود حضرت مسیح که ننوشت ، خاطرات حواریونش از حضرت مسیح هست که معجزات کودکی درونش نیست ، اگه درست خاطرم مونده باشه تو شورای کنستانتین دستور دادن که تمام اناجیل جمع بشه و فقط اونایی که به نفعشونه باقی بمونه.

اسم انجیل برنابا رو شنیدین؟ یه سرچ کنید و بخونیدش ، انجیلی هست که یکی از شاگردان مسیح نوشته و زده زیر عقاید خرافی مسیحیت که اخیرا پیدا شده.

دین بله به معنای تسلیم شدن هست و الان هر 3 دین اسلام و مسیحی و یهودیت قبول دارن خدا یکتاست و قیامتی هم هست اما اینا به انحراف رفتن ، مسیح پیامبری بود که برای یهودیا اومد منتها دید یه کاری کردن و نژاد پرست شدن دیگه نمیشه جمعشون کرد -

مثلا تو کتب یهودیت هست که اینا هر کاری بکنن بازم خدا زورکی عاشقشونه میرن بهشت خدا هم گفته عه ! اگه فک میکنید شما دوست خدائین پس ارزوی مرگ کنید چرا نمی کنید ؟ تازه فک نکنید یهودی ها با هم خیلی خوبن اونا تو مدارس خودشون هم برا هم کلاس میذارن که تو طبقت پایین تر از ماست بچتو نیار این مدرسه !

تو قران هم میگه مسیحیت به اسلام نزدیکتره تا یهودیت و متاسفانه هم اسلام و هم مسیحیت از یهودی ها ضربه خورده یعنی هم ترور مسیح کار یهودی ها بود هم مادر ابن ملجم یهودی بود هم اون وزیر یزید که ماجرای کربلا رو دم گوش یزید خوند.

دین تسلیم شدنه اما تسلیم دربرابر کی ؟ کدوم خدا ؟؛ حالا چجور تسلیمی ؟ اعتقاداتی که هزاران سال تو یهودیت ریشه دونده مسیح س که نتونست درستشن کنه گفت دیگه درخت شما ( کنایه به یهودیت ) میوه نمیده ،
[ خدای اونا - خدای تحریف شده یهودیت که شبیه خدای وهابی هاست با اونچه که ما از خدای یکتا داریم فرق میکنه یعنی خدای الاغ سواری که جسم داره و ... خودتون دربارش تحقیق کنید.)


مسیحیت هم که توسط پولس یهودی کشیده شد به خدای 3 گانه ؛ اخرش باید مسیح بیاد دین خودشونو خالص کنه ، امام هم بیاد عقیده توحید رو درست کنه و جامعه رو به سمت اون چیزی که خدا وعده داده تو زبور ببره. ( چون امامت مقامی بعد از پیامبری هست و تو عبری و اسرائیلی به پیامبر میگن ناوی(نبی) و به امام میگن ناسی )

همه از جانب خداست ولی افراط و تفریط صورت گرفته در اون.
----------------------------------------------
الان هم تمام این رسانه ها زیر نظر یهودی ها و مسیحی ها اونجلیست (مسیحی های تحت نفوذ یهودی با هدف حمایت از یهود ) هست .
18 مهر 1396 ساعت 02:08 ب.ظ
من فقط یه سوال دارم و اگه پزشک متخصی رو دیدم حتما ازش میپرسم ، شما هم اگه دیدین بپرسین.

من هم فیلم زامبی ها رو دیدم و هم بازی چندگانه رزیدنت اویل فیلم و بازیهاشو بازی کردم و نا آشنا نیستم با اینا هر چند جنس زامبی با اون موجودات اویل فرق میکنه.

زامبی به کسی میگن که زنده شده و از قبر برخواسته و لباسهاش و جسمش پاره پاره و خورده شده است و مطمئنا بوی بدی هم میدن ( اما دقت کردین مثل مسلمونا شکلات پیچ نیستن و کفن ندارن )

حتما دیدین و خوندین که جن بره داخل بدن ادم و اون طرف جن زده بشه ، اصن یه جور دیگه میشه یعنی اون روح یا موجودی که جنس لطیفی داره که در بدن شخص نفوذ کرده و جنسش هم از اتش و جنه به هیچ عنوان مثل ادم عادی رفتار نمیکنه و کارای عجیب و صداهای عجیب ازش در میاد ، منتها نمی دونم این اجنه در مرده ها میتونن نفوذ کنن و جسمشونو به حرکت دربیارن یا نه؟ بهش فک کردین ؟

اما سوال من ، اکه یه متخصص دیدم اینه که چرا بعضی ادمهایی که سالم و سرحالن و مغز قلب و کبدشون داره مثل ساعت کار میکنه نمی تونن به زندگی برگردن ؟ و تو کما هستن ؟ ادامه زندگی اینا چی میخواد ؟ وابسته به چیه؟
روح کجای این جسم قرار گرفته ؟

چون غربی ها هم به روح معتقدن و تو اشخصاصی که مرگ رو تجربه کردن همه شون گفتن که یه چیزی پیوند بین روح اونها و جسم رو برقرار میکرد که تونستن برگردن و اونایی که مرده بودن اون پیوند قطع شده بود.
18 مهر 1396 ساعت 03:32 ب.ظ
من فیلم های هالیودی و از اینجور فیلمای تخیلی رو معمولا نگاه میکنم چه اونا که تحلیل و نقدش بکنن یا نکنن.

یه چیز جالب در مورد این فیلما اینه که اینا میخوان ملت رو با فیلم هاشون ، به مرگ بگیرن که به تب راضی بشن و منتظر اتفاقات بد باشن.مثلا فیلم London Has Fallen که برا سال 2016 هست قبل از ماجراهای تروریستی لندن و فرانسه بود ، ببیند تو اون فیلم چیکار کردن با رهبرانشون.

اون فیلما رو ساختن که بگن ببین یه روز اگه با کامیون زیرتون گرفتن برین خدا رو شکر کنید .اگه کنسرت رفتین بمب ساخته بودن با میخ آماده باشین.

فیلم زد ( جنگ جهانی زد ) رو ببینید ، اونجا ببینید ایران رو هسته ای میزنن و این زامبی ها چیکار میکنن . از خداشونم هست این فیلمایی که با کلی هزینه ساخته میشه رایگان برسه دست ما .

یا فیلم هاشون دارن تاریخ رو وارونه و اون چیزی میکنن که میخوان .

یا یه چیز دیگه که اصن این تخیلی ترین چیزی بود که دیدم تو امثال سریالی مثل فلش که من 2 فصلشو کامل دیدم دارن میگن ببینید اگه یکی اومد و سرعتش سرعت صوت بود و اینا تعجب نکنیداا .

اینا دارن اینکارو میکنن تا تو اینده یه کارای عجیب تری بکنن ، مثلا" حالا استاد رائفی پور هم گفت ، یه فیلم ساختن به اسم OZOMBIE بن لادن زامبی شده و بر میگرده و حالا اگه اینا با جادوی رسانه ای شون ، ادمای مهمی که مردن رو برنگردوندن امثال مایکل جکسون رو و شاخص ها رو .

این کارا از اونجلیست ها بعید نیست و حتما اون فیلم X-Men.Apocalypse.2016 رو ببینید و ببینید که چطور دارن اون نشانه های ظهور حضرت مهدی رو دارن بعنوان وارونه نشون میدن.

حالا یه نشونه بهتون بدم که تو کتب های به زبان ارامی یهودی و مسیحی هم هست ولی تو ترجمه ها نیست و حذف یا ترجمه اش کردن . دنبال اسم حسین ع بگردین
اینی که گفتم هست ، حتی به شما بگم تو یکی از کتب حدیثی و این کشور گشایی ها مسلمونا رسیدن به یه کلیسایی که یه سنگ نوشته ای اونجا بود ، پرسیدن این چیه ؟ گفتن که ما نمی فهمیم چیه منظورش ولی نوشته آیا کسانی که حسین ع رو میکشند منتظر شفاعت هستند ؟

( اینم ببینید ، جالبه

http://masaf.ir/View/Video/1497/استاد-رائفی-پور---«-معجزه-تربت-امام-حسین-علیه-السلام-»-shia%20muslim

آره ما رو گرفتار این زامبی و گرگینه و خون آشام و روح سرگردان و این ها کردن که از اون طرف اونا به راحتی کارشونو بکنن ، مثلا" شرایط ظهور زورکی بسازن و مثلا" معبد بسازن حالا بگن ای منتظران منجی همین الان قرار بیاد و اینکارا رو بارها و بارها کردن ولی نتیجه نگرفتن . اینبار اما 2 تا کشور طبق عقیده شکل گرفته یکی اسرائیل برای ساخت معبد و ظهور ماشیح بن دیوید و این عقیده ظهور و یکی ایران با انقلابش برای ظهور و جبهه اونوری تاب نمی اره که ، با خودش میگه اکه راستکی ظهور شکل گرفت ما چیکار کنیم ؟
( حرفای این بن سلمان رو شنیدین چی گفته درباره امام مهدی و ایران و یا اون شبکه فاکس نیوز درباره امام مهدی)

ببنید چطور دارن ایران که هیچی ، امام مهدی رو میزنن ، حالا اونم هیچی ، مسیح رو هم دارن میزنن و اگه یه روزی مسیح واقعی با حضرت مهدی بیاد ، با فیلم هایی که این دارن میسازن و اسطوره های پردازی اینا ، یه کاری میکنن که بگن ملت ، اونا مسیح دروغیه و دجاله که اومده.
----------------------------------------------------------
کامنتام طولانی شد شرمنده اما چون تقریبا هر موقع از وبتون رد میشدم و کامنت نذاشتم ؛ دیگه چبران همه اونا شد دیگه

موفق باشین
پاسخ:
سلام
از کامنتتات ممنونم امیر
ولی من کلا درگیر غرب و شرق نیستم
یعنی نمیکشم که درگیر بشم.
18 مهر 1396 ساعت 04:17 ب.ظ
بنظرم این خیلی عالیه که یک پسر 9 ساله برای خودش معیارهایی داره (چون وبلاگ لاله رو می خوندم قبلا ازش هم بعید نبود همچین پسر کاردرستی)
. حالا تو اون سن به زامبی معتقده و مسلما با بزرگتر شدنش معیارهاش ارتقا پیدا میکنن...... دوستان همچین فریاد وا اسفا سر دادن انگار اعتقادات خودشون با 9 سالگی شون یکی هست
پاسخ:
سلام
اخیش بالاخره یه کامنت مربوط!!!!
میبینی چه پسری شده؟ قشنگ نظریه پردازی میکنه
18 مهر 1396 ساعت 05:44 ب.ظ
اینم بگم ، تو زمونه ای زندگی میکنیم که خواه یا ناخواه این مسائل بهمون مربوطه میشه . حداقل بعنوان یه آدم تو این کره خاکی و اگه نگم تو یه کشوری با مشخصات جغرافیایی

حالا فرضا" اگه همین الان و تو همین لحظه ، اگه صدای صیحه آسمانی ظهور بلند بشه و اینطور که میگن هر کسی به زبون مادری خودش میشنوه ، اگه بچه شما از شما بپرسه ، مامان ، بابا ، داداش ، آبجی ، خانم معلم ، آقا معلم ، این صدای کیه ؟ بهش چی جواب میدین؟


-----------------------

حالا بهر صورت ، خدائیش من که بچه ندارم ولی شیرینی زبونی بچه ها رو دوست دارم و افکار و عقایدی که الان در وجودشون شکل میگیره و الکی هم چیزی نمیگن و معتقد به وجود یا عدم وجود چیزی نمیشن .

چه شانسی دارین شما و چه دوست خوبی دارین ! خدا حفظش کنه زیر سایه پدر و مادرش

من که با بچه ها مثل خودشون رفتار میکنم و بهشونم میگم یادداشت کنن چیزایی که تو فکرشونه (حداقل نقاشیشو بکشن )، ادم از شیرینی زبونی اونا سیرم نمیشه

همین چند وقت قبل بود که پسر دائیم که 9-10 سالش بود میگفت من یه ماشین طراحی کردم به اسم ؟؟ (یادم رفت اسمشو ) گفت میخوام بدم ایران خودرو یدونه برام بسازن ، بهش گفتیم ایدت عالیه ولی به کسی نگو چون ممکنه ایدتون یکی دیگه کش بره.اونم گفت باشه!
18 مهر 1396 ساعت 06:08 ب.ظ
چند وقت قبل تو برنامه کودک ( گمونم شبکه 2 بود ) که میگفت برای پخش کارتن ها در خواست بدین اگه درخواست زیاد بود ما اونو پخش میکنیم.

یکی پیامک زده بود لطفا فرار از زندان رو هم پخش کنید.
منم از خودم پرسیدم واقعا بچه های این دوره زمونه اینارم نگاه میکنن؟

حالا خانم مجریه توضیح میداد که این مناسب سن کودک نیست و اینا! از کجا داریم بر می گردیم واقعا! یا شایدم داریم میریم!

پسر دائیمم هم که 10 سالشه یه روز برگشت بهم گفت میدونی ترامپ رفته تعطیلات ؟!

این سری ازش بپرسم نظرش درباره زامبی چیه
پاسخ:
سلام
بچه ها معرکه اند
معرکه ترین خلقت های این جهان هستند
18 مهر 1396 ساعت 09:02 ب.ظ
پرنده جان
کامنت های پست جدیدت از زامبی هم ترسناک تر بودند!
من نظر پسرک را روی چشمم می گذارم!
فکر کن من دو تا سمینار در مورد زامبی با شاگردها داشتم. اگر مجددا بخت یارم بود که در این درس را تکرار کنم برمیگردم و به کامنت های این پست ارجاع می دهم.
پاسخ:
سلام کامشین
این پرنده جان که میگی حالم خوش میشه
دیدی؟
نه جان من خودت دیدی؟
والله
29 مهر 1396 ساعت 08:53 ق.ظ
خودم رو گذاشتم جای پسرک ... چطور می شه به زامبی اعتقاد داشت و راحت خوابید ؟
بعد اونوقت زامبی ها قهرمانش بودن یا کابوسش ؟!
پاسخ:
سلام ساره جان
نه قهرمان نه کابوس
خیلی ساده فقط بهشون معتقد بود!
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.