انگور مست شهریور

28 شهریور 1396 ساعت 01:34 ب.ظ

گندم ها سرشان از بار سنگین شده و انگورها مستانه به تاک می رقصند... شهریور به انتها رسیده ست... اینطور که معلوم است خیلی از تلاشهای من هم الحمدلله به  بار نشسته اند و انگار زمستان امسال خیلی هم سرد نخواهد بود ان شاالله... این روزها را دوست دارم، بار بزرگی که از مسئولیت و ذوق توامان دارم را دوست دارم. پاییز مزه ی یک ماگ پر از قهوه ی دم کشیده ی خوش عطر را میدهد...پاییز مزه ی الحمدالله میدهد.


دخترک جانم به کلاس دوم رفت. با لباس فرم سورمه ای و سرخابی، قد کشیده و قیافه ی خندانی که بسیار شبیه من است... دخترکم فقط خواهرزاده ام نیست، جان جانان و ثمره ی شیرینم است. چقدر مادر بودن لذت بخش است. خدا این لذت را به همه ی مشتاقان بدهد...


بعضی چیزها توی زندگی هستند، بعضی آدمها، که فرقی نمیکند در فراز باشی یا فرود، اینها لنگر زندگی اند. محکم نگهت می دارند. لاله و صاد لنگر من هستند. و خدا میداند که چقدر برای گفتن از آنها الکن می مانم.


الغرض خواستم بگویم همه چیز خوب است ، خوب و جدید و مهیج و کمی هم دلنگران کننده. مانند کشتزاری هستم که نگاهش را به چشمان عاشق کشاورز دوخته و  منتظر بذرهای تازه است. خدا را دوست دارم.به هر نامی که صدایش میکنم دوست دارمش. توی این سه ماه مهم ترین چیزی که فکر میکنم توانستم درک کنم این بود که اوست که میخنداند و میگریاند و جای همه ی ما در آغوش او امن است اگر که بدانیم...نظرات (7)
28 شهریور 1396 ساعت 02:22 ب.ظ
خوب باش
پاسخ:
سلام دل ارام عزیزم
ممنونم
28 شهریور 1396 ساعت 04:04 ب.ظ
الهی شکر
پاسخ:
سلام
صد هزار بار شکر
28 شهریور 1396 ساعت 05:50 ب.ظ
اینکه " همه چیز خوب است" خیلى خوب است.الحمد لله
پاسخ:
سلام پرژین
دقیقا
اینکه بهانه برای گرفتن ندارم
28 شهریور 1396 ساعت 06:10 ب.ظ
شکر که همه جیز خوبه! الهی همیشه خوب باشه!
پاسخ:
سلام سرن جان
ممنونم
30 شهریور 1396 ساعت 11:06 ق.ظ
سلام عزیزم ان شاا.. که خوبی
من یاسمن هستم از خوانندگان وبلاگ مهسا، همیشه پیگیر نوشته ها و حالش بودم و از شهریور 95 تا حالا که ننوشته بازم وبشو دنبال میکنم.

وب شما رو تو لینک هاش پیدا کردم، اگه شما ادرسی از وب جدید یا ایمیلی ازش دارین بم بدین، ممنونم
پاسخ:
سلام
وبلاگ جدید ندارم و ایمیل هم
فقط خبر دارم که الحمدالله حالش خوبه و زندگی اش شیرین
30 شهریور 1396 ساعت 02:35 ب.ظ
پایدار باشه این روزهای خوش انشاالله
پاسخ:
سلام
ان شاالله
31 شهریور 1396 ساعت 01:56 ب.ظ
گولو جونم سلام ، من یکی از قدیمی ترین خواننده هاتم و تازه سعادت اینم داشتم که شمارتو دارم و همش پروفایل خوشگلتو دید میزنم وقتی دلم تنگ میشه، چقدر خوشحالم که قطره ای داری شروع میکنی به نوشتن، گولو جون من دنبال یک مقاله و پرسشنامه در مورد ورژن شدیدتر pms میگردم که نوشته بودی و خودت درگیرش بودی، هرچی میگردم پیدا نمیکنم میشه لطف کنی ولینکشو برام بزاری
دوستت دارم گولو گولوییان
پاسخ:
سلام عزیزم
شما لطف داری
تست های pmdd روی نت هست لینک نوشته ی خودمم پیدا نکردم!!!!
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.