X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

مهرانه

4 مهر 1394 ساعت 12:49 ب.ظ

سلام

امیدوارم حال خواننده های اینجا خوب و پاییزشان شاد و سرشار از رنگهای بی بدیل خوشبختی باشد.

من هم خوبم. کلاسهای دکتری را می روم  ،با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم میکنم و برای ساختن روزهای بهتر تلاش میکنم.

امروز نزدیک به سه هفته است که وبلاگم را ازدسترس خارج کرده ام و بر سر درش نوشته ام "این وبلاگ در دست تعمیر است". خب می توان ادعا کرد که دروغ نوشته ام، یا حداقل کاملاً صادق نبوده ام: این وبلاگ در دست تعمیر نیست.  این نویسنده ی  وبلاگ است که  دارد روابط و ضوابط رندگی اش را پیرایش می کند و نیاز دارد که روزهای خلوت تری را بگذراند. فکر میکنم  اغلب ما چنین روزهایی را تجربه کرده ایم و درک این شرایط برای شما سخت نیست. و حقیقت کوچکی هم وجود دارد: من نمی دانم  دوباره اینجا خواهم نوشت یا نه. انتظار هم ندارم که بدانم. همیشه معتقد بوده ام که نوشتن برای من نیاز است و خوانده شدن، لذت. و در شرایط امروز ترجیح میدهم جوابگوی نیازهایم باشم نه پیگیر لذتها.

باز هم برایتان آرزوهای خوش دارم، و باز هم تاکید میکنم که حالم خوب است و خودم قوی هستم، آنقدر خوب و قوی که بحمدالله توانائی مدیریت زندگی ام را دارم. پس دوباره خواهش میکنم که از وبلاگهای دوستانم پیگیر من نشوید. باور کنید این کار شما برای من بشدت آزاردهنده است. ما همیشه دوست بوده ایم و قرار است دوست بمانیم، مگر نه؟

 

شما را به دستان بی منت آقایی می سپارم که مهربان ترین مهربانهاست، اگر که خوب بیندیشیم.

 

پرنده گولو

 

چهارمین روزاز ماه مهر

سال یکهزار و سی صد و نود چهار شمسی

تهران

  


***این متن را توی وبلاگی که به عاریه جای پرنده گولو ساخته ام نوشتم و بهتر دیدم اینجا هم نوشته شده باشد. خدا را چه دیدی، شاید هم واقعاً روزی دوباره  برگشتم.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.